Logo

Działka na sprzedaż, 1 351,00 m², oferta nr 228/14328/OGS

155 000 zł

115 zł /m²

Rata 725 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Sierpnica

Działka 1 351,00 m², oferta nr , 228/14328/OGS, Sierpnica
228/14328/OGS - zdjęcie nr 0
228/14328/OGS - zdjęcie nr 3
228/14328/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

115 zł

Powierzchnia:

1 351,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą