Logo

Działka na sprzedaż, 1 315,00 m², oferta nr SGTEME999

1 260 000 zł

958 zł /m²

Rata 5 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Siedlce

Działka 1 315,00 m², oferta nr , SGTEME999, Siedlce
SGTEME999 - zdjęcie nr 0
SGTEME999 - zdjęcie nr 1
SGTEME999 - zdjęcie nr 2
SGTEME999 - zdjęcie nr 3
SGTEME999 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1315 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

958 zł

Powierzchnia:

1 315,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą