Logo

Działka na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr WULA394

89 000 zł

89 zł /m²

Rata 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sianów

Działka 1 000,00 m², oferta nr , WULA394, Sianów
WULA394 - zdjęcie nr 0
WULA394 - zdjęcie nr 1
WULA394 - zdjęcie nr 2
WULA394 - zdjęcie nr 3
WULA394 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

89 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą