Logo

Działka na sprzedaż, 1 195,00 m², oferta nr SGCIZA202

478 000 zł

400 zł /m²

Rata 2 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Siadło Dolne, Oliwki

Działka 1 195,00 m², oferta nr , SGCIZA202, Siadło Dolne, Oliwki
SGCIZA202 - zdjęcie nr 0
SGCIZA202 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1195 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

400 zł

Powierzchnia:

1 195,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą