Logo

Działka na sprzedaż, 3 318,00 m², oferta nr SGFANA275

496 000 zł

149 zł /m²

Rata 2 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Siadło Dolne, Oliwki

Działka 3 318,00 m², oferta nr , SGFANA275, Siadło Dolne, Oliwki
SGFANA275 - zdjęcie nr 0
SGFANA275 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3318 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

149 zł

Powierzchnia:

3 318,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą