Logo

Działka na sprzedaż, 1 230,00 m², oferta nr SGROFE109

73 800 zł

60 zł /m²

Rata 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sadowiec

Działka 1 230,00 m², oferta nr , SGROFE109, Sadowiec
SGROFE109 - zdjęcie nr 0
SGROFE109 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1230 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

1 230,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą