Logo

Działka na sprzedaż, 2 044,00 m², oferta nr SGMIDU824

190 000 zł

93 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sadków

Działka 2 044,00 m², oferta nr , SGMIDU824, Sadków
SGMIDU824 - zdjęcie nr 0
SGMIDU824 - zdjęcie nr 1
SGMIDU824 - zdjęcie nr 2
SGMIDU824 - zdjęcie nr 3
SGMIDU824 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2044 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

93 zł

Powierzchnia:

2 044,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą