Logo

Działka na sprzedaż, 9 145,00 m², oferta nr 230-75/2024

556 000 zł

61 zł /m²

Rata 2 601 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Rudziczka, Woszczycka

Działka 9 145,00 m², oferta nr , 230-75/2024, Rudziczka, Woszczycka
230-75/2024 - zdjęcie nr 0
230-75/2024 - zdjęcie nr 1
230-75/2024 - zdjęcie nr 2
230-75/2024 - zdjęcie nr 3
230-75/2024 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 9145 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

61 zł

Powierzchnia:

9 145,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą