Logo

Działka na sprzedaż, 2 488,00 m², oferta nr SGKEJI966

190 000 zł

76 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Rozgity

Działka 2 488,00 m², oferta nr , SGKEJI966, Rozgity
SGKEJI966 - zdjęcie nr 0
SGKEJI966 - zdjęcie nr 1
SGKEJI966 - zdjęcie nr 2
SGKEJI966 - zdjęcie nr 3
SGKEJI966 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2488 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

76 zł

Powierzchnia:

2 488,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą