Logo

Działka na sprzedaż, 1 827,00 m², oferta nr HOHU722

1 096 200 zł

600 zł /m²

Rata 5 129 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Rogierówko

Działka 1 827,00 m², oferta nr , HOHU722, Rogierówko
Galeria
Mapa

Cena za m²:

600 zł

Powierzchnia:

1 827,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą