Logo

Działka na sprzedaż, 1 265,00 m², oferta nr 201/8652/OGS

66 500 zł

53 zł /m²

Rata 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

Rafałówka

Działka 1 265,00 m², oferta nr , 201/8652/OGS, Rafałówka
201/8652/OGS - zdjęcie nr 0
201/8652/OGS - zdjęcie nr 1
201/8652/OGS - zdjęcie nr 2
201/8652/OGS - zdjęcie nr 3
201/8652/OGS - zdjęcie nr 4
201/8652/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

53 zł

Powierzchnia:

1 265,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą