Logo

Działka na sprzedaż, 15 293,00 m², oferta nr 2/1/02/2026

2 700 000 zł

177 zł /m²

Rata 12 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Radzionków, Nałkowskiej

Działka 15 293,00 m², oferta nr , 2/1/02/2026, Radzionków, Nałkowskiej
2/1/02/2026 - zdjęcie nr 0
2/1/02/2026 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 15293 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

177 zł

Powierzchnia:

15 293,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą