Logo

Działka na sprzedaż, 2 743,00 m², oferta nr MILI513

1 990 000 zł

725 zł /m²

Rata 9 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Puszczykowo

Działka 2 743,00 m², oferta nr , MILI513, Puszczykowo
MILI513 - zdjęcie nr 0
MILI513 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2743 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

725 zł

Powierzchnia:

2 743,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą