Logo

Działka na sprzedaż, 31 825,00 m², oferta nr SGMITE973

2 386 875 zł

75 zł /m²

Rata 11 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Przewłoka, Dębowa

Działka 31 825,00 m², oferta nr , SGMITE973, Przewłoka, Dębowa
SGMITE973 - zdjęcie nr 0
SGMITE973 - zdjęcie nr 1
SGMITE973 - zdjęcie nr 2
SGMITE973 - zdjęcie nr 3
SGMITE973 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 31825 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

31 825,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą