Logo

Działka na sprzedaż, 4 300,00 m², oferta nr FYRO266

559 000 zł

130 zł /m²

Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Pomiechówek

Działka 4 300,00 m², oferta nr , FYRO266, Pomiechówek
FYRO266 - zdjęcie nr 0
FYRO266 - zdjęcie nr 1
FYRO266 - zdjęcie nr 2
FYRO266 - zdjęcie nr 3
FYRO266 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

4 300,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą