Logo

Działka na sprzedaż, 621,00 m², oferta nr IN729069

650 000 zł

1 047 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty InVilla Nieruchomości

Pogórze

Działka 621,00 m², oferta nr , IN729069, Pogórze
IN729069 - zdjęcie nr 0
IN729069 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 621 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 047 zł

Powierzchnia:

621,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą