Logo

Działka na sprzedaż, 2 440,00 m², oferta nr FEGI964

134 200 zł

55 zł /m²

Rata 628 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Pogorzałe Ługi

Działka 2 440,00 m², oferta nr , FEGI964, Pogorzałe Ługi
FEGI964 - zdjęcie nr 0
FEGI964 - zdjęcie nr 2
FEGI964 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

2 440,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą