Logo

Działka na sprzedaż, 1 790,00 m², oferta nr WEXU942

89 500 zł

50 zł /m²

Rata 419 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Piława

Działka 1 790,00 m², oferta nr , WEXU942, Piława
WEXU942 - zdjęcie nr 0
WEXU942 - zdjęcie nr 1
WEXU942 - zdjęcie nr 2
WEXU942 - zdjęcie nr 3
WEXU942 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1790 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

1 790,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą