Logo

Działka na sprzedaż, 1 073,00 m², oferta nr MUKU820

399 990 zł

373 zł /m²

Rata 1 871 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Pieńków

Działka 1 073,00 m², oferta nr , MUKU820, Pieńków
MUKU820 - zdjęcie nr 0
MUKU820 - zdjęcie nr 2
MUKU820 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

373 zł

Powierzchnia:

1 073,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą