Logo

Działka na sprzedaż, 13 054,00 m², oferta nr 3/1/01/2026

2 400 000 zł

184 zł /m²

Rata 11 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Piekary Śląskie, Gen. J. Ziętka

Działka 13 054,00 m², oferta nr , 3/1/01/2026, Piekary Śląskie, Gen. J. Ziętka
3/1/01/2026 - zdjęcie nr 0
3/1/01/2026 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 13054 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

184 zł

Powierzchnia:

13 054,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą