Logo

Działka na sprzedaż, 68 797,00 m², oferta nr 2/1/12/2025

5 110 000 zł

74 zł /m²

Rata 23 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Piekary Śląskie, Graniczna

Działka 68 797,00 m², oferta nr , 2/1/12/2025, Piekary Śląskie, Graniczna
2/1/12/2025 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 68797 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

74 zł

Powierzchnia:

68 797,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą