Logo

Działka na sprzedaż, 1 368,00 m², oferta nr 551/14328/OGS

116 280 zł

85 zł /m²

Rata 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Olszyniec

Działka 1 368,00 m², oferta nr , 551/14328/OGS, Olszyniec
551/14328/OGS - zdjęcie nr 0
551/14328/OGS - zdjęcie nr 1
551/14328/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

85 zł

Powierzchnia:

1 368,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą