Logo

Działka na sprzedaż, 11 250,00 m², oferta nr SGZIHE330

1 350 000 zł

120 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Olecko, Osiedle siejnik ii

Działka 11 250,00 m², oferta nr , SGZIHE330, Olecko, Osiedle siejnik ii
SGZIHE330 - zdjęcie nr 0
SGZIHE330 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 11250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

11 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą