Logo

Działka na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr FRP-GS-198724-7

56 000 zł

70 zł /m²

Rata 262 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Okonek

Działka 800,00 m², oferta nr , FRP-GS-198724-7, Okonek
FRP-GS-198724-7 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-198724-7 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-198724-7 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

70 zł

Powierzchnia:

800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą