Logo

Działka na sprzedaż, 34 724,00 m², oferta nr SGNEDA771

3 440 000 zł

99 zł /m²

Rata 16 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowy Sławacinek

Działka 34 724,00 m², oferta nr , SGNEDA771, Nowy Sławacinek
SGNEDA771 - zdjęcie nr 0
SGNEDA771 - zdjęcie nr 1
SGNEDA771 - zdjęcie nr 2
SGNEDA771 - zdjęcie nr 3
SGNEDA771 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 34724 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

34 724,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą