Logo

Działka na sprzedaż, 2 097,00 m², oferta nr RAWE033

360 000 zł

172 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowy Prażmów

Działka 2 097,00 m², oferta nr , RAWE033, Nowy Prażmów
RAWE033 - zdjęcie nr 0
RAWE033 - zdjęcie nr 1
RAWE033 - zdjęcie nr 2
RAWE033 - zdjęcie nr 3
RAWE033 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2097 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

172 zł

Powierzchnia:

2 097,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą