Logo

Działka na sprzedaż, 135 000,00 m², oferta nr SGPOSU258

12 150 000 zł

90 zł /m²

Rata 56 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowy Drzewicz

Działka 135 000,00 m², oferta nr , SGPOSU258, Nowy Drzewicz
SGPOSU258 - zdjęcie nr 0
SGPOSU258 - zdjęcie nr 1
SGPOSU258 - zdjęcie nr 2
SGPOSU258 - zdjęcie nr 3
SGPOSU258 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 135000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

135 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą