Logo

Działka na sprzedaż, 795,00 m², oferta nr SGTEVE961

89 000 zł

112 zł /m²

Rata 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowe Rowiska

Działka 795,00 m², oferta nr , SGTEVE961, Nowe Rowiska
SGTEVE961 - zdjęcie nr 0
SGTEVE961 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 795 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

112 zł

Powierzchnia:

795,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą