Logo

Działka na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr SGGILE653

299 000 zł

150 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowe Orzechowo

Działka 2 000,00 m², oferta nr , SGGILE653, Nowe Orzechowo
SGGILE653 - zdjęcie nr 0
SGGILE653 - zdjęcie nr 1
SGGILE653 - zdjęcie nr 2
SGGILE653 - zdjęcie nr 3
SGGILE653 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

2 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą