Logo

Działka na sprzedaż, 3 282,00 m², oferta nr SGCIVU865

295 000 zł

90 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nowa Wieś

Działka 3 282,00 m², oferta nr , SGCIVU865, Nowa Wieś
SGCIVU865 - zdjęcie nr 0
SGCIVU865 - zdjęcie nr 1
SGCIVU865 - zdjęcie nr 2
SGCIVU865 - zdjęcie nr 3
SGCIVU865 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3282 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

3 282,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą