Logo

Działka na sprzedaż, 1 164,00 m², oferta nr LER-GS-3152

190 000 zł

163 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Niedrzwica Duża

Działka 1 164,00 m², oferta nr , LER-GS-3152, Niedrzwica Duża
LER-GS-3152 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3152 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1164 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

163 zł

Powierzchnia:

1 164,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą