Logo

Działka na sprzedaż, 2 089,00 m², oferta nr SGSUHE107

260 000 zł

124 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nasielsk, Marszałka

Działka 2 089,00 m², oferta nr , SGSUHE107, Nasielsk, Marszałka
SGSUHE107 - zdjęcie nr 0
SGSUHE107 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2089 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

124 zł

Powierzchnia:

2 089,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą