Logo

Działka na sprzedaż, 84 164,00 m², oferta nr 2/1/12/2024

17 930 000 zł

213 zł /m²

Rata 83 890 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Mysłowice, Katowicka, B. Świerczyny, Obrzeżna Północna

Działka 84 164,00 m², oferta nr , 2/1/12/2024, Mysłowice, Katowicka, B. Świerczyny, Obrzeżna Północna
2/1/12/2024 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 84164 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

213 zł

Powierzchnia:

84 164,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą