Logo

Działka na sprzedaż, 1 465,00 m², oferta nr SGRACA604

375 000 zł

256 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Musuły, Grodziska

Działka 1 465,00 m², oferta nr , SGRACA604, Musuły, Grodziska
SGRACA604 - zdjęcie nr 0
SGRACA604 - zdjęcie nr 1
SGRACA604 - zdjęcie nr 2
SGRACA604 - zdjęcie nr 3
SGRACA604 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1465 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

256 zł

Powierzchnia:

1 465,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą