Logo

Działka na sprzedaż, 1 610,00 m², oferta nr SGROMI794

399 000 zł

248 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Musuły, Grodziska

Działka 1 610,00 m², oferta nr , SGROMI794, Musuły, Grodziska
SGROMI794 - zdjęcie nr 0
SGROMI794 - zdjęcie nr 1
SGROMI794 - zdjęcie nr 2
SGROMI794 - zdjęcie nr 3
SGROMI794 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1610 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

248 zł

Powierzchnia:

1 610,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą