Logo

Działka na sprzedaż, 2 723,00 m², oferta nr SGNEGY924

400 000 zł

147 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Morsko, Skarżycka

Działka 2 723,00 m², oferta nr , SGNEGY924, Morsko, Skarżycka
SGNEGY924 - zdjęcie nr 0
SGNEGY924 - zdjęcie nr 1
SGNEGY924 - zdjęcie nr 2
SGNEGY924 - zdjęcie nr 3
SGNEGY924 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2723 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

147 zł

Powierzchnia:

2 723,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą