Logo

Działka na sprzedaż, 3 890,00 m², oferta nr SGGEDI901

2 100 000 zł

540 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Mokre

Działka 3 890,00 m², oferta nr , SGGEDI901, Mokre
SGGEDI901 - zdjęcie nr 0
SGGEDI901 - zdjęcie nr 1
SGGEDI901 - zdjęcie nr 2
SGGEDI901 - zdjęcie nr 3
SGGEDI901 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3890 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

540 zł

Powierzchnia:

3 890,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą