Logo

Działka na sprzedaż, 1 137,00 m², oferta nr SGBEJA326

105 000 zł

92 zł /m²

Rata 491 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Młoszów

Działka 1 137,00 m², oferta nr , SGBEJA326, Młoszów
SGBEJA326 - zdjęcie nr 0
SGBEJA326 - zdjęcie nr 1
SGBEJA326 - zdjęcie nr 2
SGBEJA326 - zdjęcie nr 3
SGBEJA326 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1137 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

1 137,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą