Logo

Działka na sprzedaż, 3 019,00 m², oferta nr LOXI539

755 000 zł

250 zł /m²

Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Mława

Działka 3 019,00 m², oferta nr , LOXI539, Mława
LOXI539 - zdjęcie nr 0
LOXI539 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 3019 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

3 019,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą