Logo

Działka na sprzedaż, 6 393,00 m², oferta nr HUMA063

2 430 000 zł

380 zł /m²

Rata 11 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Mińsk Mazowiecki

Działka 6 393,00 m², oferta nr , HUMA063, Mińsk Mazowiecki
HUMA063 - zdjęcie nr 0
HUMA063 - zdjęcie nr 1
HUMA063 - zdjęcie nr 2
HUMA063 - zdjęcie nr 3
HUMA063 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6393 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

380 zł

Powierzchnia:

6 393,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą