Logo

Działka na sprzedaż, 1 164,00 m², oferta nr CUHY964

370 000 zł

318 zł /m²

Rata 1 731 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Mieroszyno

Działka 1 164,00 m², oferta nr , CUHY964, Mieroszyno
Galeria
Mapa

Cena za m²:

318 zł

Powierzchnia:

1 164,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą