Logo

Działka na sprzedaż, 4 000,00 m², oferta nr 3345/7376/OGS

299 000 zł

75 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Międzywodzie

Działka 4 000,00 m², oferta nr , 3345/7376/OGS, Międzywodzie
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 1
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 2
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 3
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 4
3345/7376/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

4 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą