Logo

Działka na sprzedaż, 952,00 m², oferta nr FRC-GS-195325

190 000 zł

200 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Margonin

Działka 952,00 m², oferta nr , FRC-GS-195325, Margonin
FRC-GS-195325 - zdjęcie nr 0
FRC-GS-195325 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 952 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

952,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą