Logo

Działka na sprzedaż, 1 587,00 m², oferta nr 364

87 285 zł

55 zł /m²

Rata 408 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AKM Nieruchomości

Mareza

Działka 1 587,00 m², oferta nr , 364, Mareza
364 - zdjęcie nr 0
364 - zdjęcie nr 1
364 - zdjęcie nr 2
364 - zdjęcie nr 3
364 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1587 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

1 587,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą