Logo

Działka na sprzedaż, 1 453,00 m², oferta nr MAMA279

144 000 zł

99 zł /m²

Rata 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Małszewo

Działka 1 453,00 m², oferta nr , MAMA279, Małszewo
MAMA279 - zdjęcie nr 0
MAMA279 - zdjęcie nr 1
MAMA279 - zdjęcie nr 2
MAMA279 - zdjęcie nr 3
MAMA279 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1453 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

1 453,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą