Logo

Działka na sprzedaż, 11 591,00 m², oferta nr LYJI692

990 000 zł

85 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Małe Olecko

Działka 11 591,00 m², oferta nr , LYJI692, Małe Olecko
LYJI692 - zdjęcie nr 0
LYJI692 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 11591 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

85 zł

Powierzchnia:

11 591,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą