Logo

Działka na sprzedaż, 3 063,00 m², oferta nr SGRORO257

276 000 zł

90 zł /m²

Rata 1 291 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łukta

Działka 3 063,00 m², oferta nr , SGRORO257, Łukta
SGRORO257 - zdjęcie nr 0
SGRORO257 - zdjęcie nr 1
SGRORO257 - zdjęcie nr 2
SGRORO257 - zdjęcie nr 3
SGRORO257 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3063 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

3 063,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą