Logo

Działka na sprzedaż, 4 533,00 m², oferta nr SGGADO533

2 950 000 zł

651 zł /m²

Rata 13 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Luboń

Działka 4 533,00 m², oferta nr , SGGADO533, Luboń
SGGADO533 - zdjęcie nr 0
SGGADO533 - zdjęcie nr 1
SGGADO533 - zdjęcie nr 2
SGGADO533 - zdjęcie nr 3
SGGADO533 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4533 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

651 zł

Powierzchnia:

4 533,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą