Logo

Działka na sprzedaż, 1 650,00 m², oferta nr 382/14328/OGS

264 000 zł

160 zł /m²

Rata 1 235 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Lubachów

Działka 1 650,00 m², oferta nr , 382/14328/OGS, Lubachów
382/14328/OGS - zdjęcie nr 0
382/14328/OGS - zdjęcie nr 1
382/14328/OGS - zdjęcie nr 2
382/14328/OGS - zdjęcie nr 3
382/14328/OGS - zdjęcie nr 4
382/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

160 zł

Powierzchnia:

1 650,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą