Logo

Działka na sprzedaż, 895,00 m², oferta nr RISU798

2 500 000 zł

2 793 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście

Działka 895,00 m², oferta nr , RISU798, Łódź, Śródmieście, Śródmieście
RISU798 - zdjęcie nr 0
RISU798 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 895 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 793 zł

Powierzchnia:

895,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą